Operator węzła betoniarskiego

Dyckerhoff Polska Sp. z o.o.

26-052 Sitkówka-Nowiny, ul. Zakładowa 3
woj. świętokrzyskie

Dyckerhoff Polska Sp. z o.o., to przedsiębiorstwo należące do grupy Buzzi, będące uznanym producentem wysokiej jakości cementów, betonów towarowych i produktów specjalnych, mających zastosowanie w różnych obszarach budownictwa. Grupa Buzzi z siedzibą we Włoszech, posiada zakłady w 14 krajach i zatrudnia ponad 10 000 pracowników na całym świecie.

Oferta

Firma oferuje:

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne benefity (pakiet Medicover - opieka medyczna dla Ciebie i całej rodziny).
  • System premiowy.
  • Możliwość zdobywania uprawnień i udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe.
  • Fundusz socjalny: "wczasy pod gruszą", bony świąteczne, dofinansowanie zajęć sportowych - karta Multisport.
  • Pracę w miejscu, w którym ceni się atmosferę.

Wymagania

  • Posiadanie uprawnień operatora węzła betoniarskiego.
  • Dobra znajomość obsługi komputera.

Mile widziane

  • Posiadanie uprawnień operatora ładowarki (z możliwością uzupełnienia kwalifikacji po zatrudnieniu).

Obowiązki

  • Obsługa węzła betoniarskiego.
  • Zapewnienie terminowej produkcji betonu, zgodnej z zamówieniem klienta.
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji.

Przypis

Dział Personalno-Administracyjny

ul. Zakładowa 3, 26-052 Nowiny

Tel: +48 41 346 60 00

e-mail: aplikacja@dyckerhoff.pl

Zobacz inne oferty tej firmy

    Brak ofert…