Stażysta/stażystka w dziale logistyki ATLAS Sp. z o.o.

ATLAS Sp. z o.o.

91-421 Łódź, ul. Jana Kilińskiego 2
woj. łódzkie

Firma ATLAS to obecnie największy producent wyrobów chemii budowlanej w Polsce, będący niekwestionowanym liderem na polskim rynku. Oferta firmy obejmuje kompleksowy asortyment wyrobów budowlanych pozwalający na budowę lub remont budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej i obiektów przemysłowych. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w projektowaniu, produkcji i zastosowaniu swoich wyrobów, ATLAS może dziś zaoferować materiały budowlane zapewniające najwyższą jakość, trwałość i bezpieczeństwo.

Oferta

  • płatny staż
  • współpracę na podstawie umowy zlecenia
  • pracę w dynamicznym zespole
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • szansę rozwoju pod okiem specjalistów
  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków
  • różnorodne zadania
  • praca u lidera

Wymagania

  • student/ka min. II roku bądź ukończone studia na kierunku logistyka, zarządzanie, zarzadzanie produkcją
  • znajomość MS Excel na poziomie średnio-zaawansowanym
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność minimum 30 godzin tygodniowo

Obowiązki

  • wprowadzanie danych do systemów przewoźników oraz generowanie dokumentów transportowych
  • organizacja wysyłek do klientów
  • weryfikacja faktur za usługi transportowe
  • przygotowywanie prostych zestawień

Przypis

Aplikacja na stanowisko: Stażysta w dziale Logistyki

Numer referencyjny: ST/22/134
Firma: ATLAS Sp. z o.o.