Konstruktor budowlany

ALFA-BET Sp. z o.o.

21-100 Lubartów, ul. Księdza Popiełuszki 10/19
woj. lubelskie

Firma Alfa-Bet obsługuje place budowy położone do 50 kilometrów od Lublina i Niedrzwicy Dużej, gdzie mieszczą się nasze 3 wytwórnie. Produkujemy beton towarowy wszystkich klas. Jako producent betonu zapewniamy kompleksową obsługę wszystkich nawet najbardziej wymagających inwestycji. Posiadamy liczną flotę samochodów, dlatego nasi klienci mogą liczyć na sprawny transport na budowę. Posiadamy 35 specjalistycznych pojazdów do przewozu i pompowania betonu, tj. betonomieszarek, pomp i gruszko-pomp o długość podawania do 52 metrów.

Oferta

Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie

Umowa o pracę na pełny etat

Motywacyjny system wynagrodzeń dostosowany do poziomu doświadczenia i umiejętności

Niezbędne narzędzia do pracy

Ubezpieczenie grupowe

Wymagania

  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • Doświadczenie w projektowaniu konstrukcji betonowych i żelbetowych
  • Znajomość aktualnych norm i przepisów w zakresie projektowania konstrukcji
  • Umiejętność obsługi komputera i znajomość obsługi programów pakietu MS Office
  • Analityczne myślenie
  • Mile widziana umiejętność obsługi programów graficznych
  • Dodatkowym atutem będzie przedstawienie pozytywnych referencji od byłych pracodawców

Obowiązki

  • Przygotowanie i aktualizacja dokumentacji 2D/3D
  • Projektowanie wyrobów budowlanych: betonowych i żelbetowych
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej dla nowo wdrażanych wyrobów
  • Analiza problemów konstrukcyjnych i wskazywanie rozwiązań
  • Współudział w projektowaniu form do produkcji
  • Projektowanie elementów konstrukcji budynków żelbetowych
  • Wykonywanie rysunków warsztatowych zbrojenia
  • Prace przy optymalizacji i ulepszaniu istniejących produktów
  • Optymalizacja kosztów

Przypis

ul. Zemborzycka 57H, Lublin

ul. Spółdzielcza 2, Niedrzwica Duża

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: tel. 667 250 080,

e-mail: praca@alfa-bet.pl