Kierownik Robót Elektrycznych

ALFA-BET Sp. z o.o.

21-100 Lubartów, ul. Księdza Popiełuszki 10/19
woj. lubelskie

Firma ALFA-BET POLSKA Sp. z o.o. Sp. k. od ponad 10 lat prowadzi inwestycje na zasadach generalnego wykonawstwa, świadcząc wysokiej klasy usługi budowlane dla deweloperów, instytucji publicznych oraz inwestorów indywidualnych poprzez kompleksowe przygotowanie i realizację obiektów budownictwa kubaturowego. Z powodzeniem realizuje inwestycje w Warszawie, Poznaniu i Łodzi. Spółka ma w swoim portfolio między innymi inwestycje mieszkaniowe, biurowe, handlowe, czy użyteczności publicznej.

Oferta

  • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę lub współpraca B2B
  • praca w miłej, przyjaznej atmosferze, w młodym i pomocnym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • nastawienie na długofalową współpracę
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód służbowy
  • pakiet benefitów: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami elektrycznymi/teletechnicznymi
  • minimum 3-letnie doświadczenie w nadzorowaniu robót elektrycznych/teletechnicznych w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym
  • umiejętność planowania, organizowania oraz kontroli pracy podwykonawców
  • uczciwość, sumienność, komunikatywność i dobra organizacja czasu pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość obsługi MS Office, AutoCAD

Obowiązki

  • nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót elektrycznych/teletechnicznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację projektową, harmonogramy
  • analizowanie dokumentacji projektowej pod kątem możliwych optymalizacji
  • udział przy kontraktacji podwykonawców w zakresie instalacji elektrycznych/teletechnicznych oraz ustalanie zakresu zawieranych umów z podwykonawcami
  • rozliczanie podwykonawców z wykonanych robót elektrycznych/teletechnicznych
  • prowadzenie dokumentacji budowy w zakresie robót elektrycznych/teletechnicznych
  • prowadzenie dziennika budowy w zakresie instalacji elektrycznych/teletechnicznych
  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej w zakresie instalacji elektrycznych/teletechnicznych
  • ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy i Kierownikiem Kontraktu
  • wsparcie działu przygotowania produkcji w zakresie robót elektrycznych/teletechnicznych

Przypis

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) na adres:

Alfa-Bet Polska Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Podobna 12, 03-532 Warszawa

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji."

Dodatkowo, jeżeli chcesz abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez dodanie dodatkowego oświadczenia, np. o podanej poniżej treści: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych."