Operator pompy do betonu

Górażdże Beton Sp. z o.o.

47-316 Chorula, ul. Cementowa 1
woj. śląskie

Grupa Górażdże jest wiodącym producentem cementu, betonu towarowego i kruszyw, członkiem międzynarodowego koncernu HeidelbergCement.

Miejsce świadczenia pracy - Zabrze.

Oferta

  • praca w firmie budowlanej o ugruntowanej pozycji, dającej możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • umowa o pracę - pełny etat
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • atrakcyjny pakiet socjalny

Wymagania

  • uprawnienia do obsługi pomp do betonu
  • prawo jazdy kat. C
  • posiadane doświadczenie na podobnym stanowisku

Obowiązki

  • obsługa maszyn pompy do betonu (pompa o wysięgu 36 mb na podwoziu MAN-a)
  • dbanie o powierzony sprzęt
  • nalewanie betonu
  • dojazd na budowę

Przypis

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania prosimy o przesłanie aplikacji poprzez formularz.

Dział Zarządzania Personelem Górażdże Cement S.A.

Chorula ul. Cementowa 1, 47-316 Górażdże

kariera@gorazdze.pl