Warbud SA - praktykant branży ogólnobudowlanej

Warbud S.A.

Warbud S.A.

02-672 Warszawa, ul. Domaniewska 32
woj. mazowieckie

Warbud S.A. zatrudnia 1300 osób na budowach i w swoich biurach - w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Lublinie i Rzeszowie. Posiadamy własne Biura Projektowe specjalizujące się w konstrukcjach, geotechnice i fundamentowaniu, profesjonalne dyrekcje: Fundamentowania, Budownictwa Specjalistycznego oraz Medycznego, a także Zakłady Sprzętu i Sił Własnych. W naszych strukturach funkcjonuje również spółka produkcyjna Warbud Beton.

Oferta

  • płatne 3 miesięczne praktyki we współpracy z indywidulanym opiekunem,
  • możliwość poszerzenia wiedzy i zdobycia praktycznych umiejętności,
  • dobrą atmosferę pracy w zespole
  • możliwość zaliczenia praktyki na uczelni lub do uprawnień,
  • opiekę medyczną i ubezpieczenie,
  • elastyczny czas pracy.

Wymagania

  • otwartość i aktywna postawa,
  • dobra organizacja pracy własnej, rzetelność i terminowość, odpowiedzialność,
  • chęć nauki,
  • zainteresowanie prowadzonymi pracami,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość Autocad,
  • mile widziana znajomość Revit.

Obowiązki

  • realizacja zadań możliwie najbliższych zadaniom Specjalisty/Inżyniera,
  • wsparcie indywidualnego opiekuna w realizacji zadań,
  • zapoznanie z dokumentacją budowlaną,
  • analiza dokumentacji,
  • dajemy Ci możliwość pracy zarówno w Działach Wsparcia, przy przygotowywaniu zestawień i raportów, udziale w rozmowach z kontrahentami, przygotowywaniu przedmiarów lub na Budowie przy nadzorze powierzonych prac budowlanych.

Przypis

Jeśli chcesz skonfrontować swoją wiedzę akademicką z praktyką na budowie, sprawdzić się w „terenie”, poznać zasady pracy w dużym przedsiębiorstwie, zetknąć się z realiami prestiżowych projektów, poczuć tempo i odpowiedzialność za powierzone zadania – gotową aplikację wyślij na e-mail: praktyki@warbud.pl.

Przedstaw swoją ścieżkę edukacji i umiejętności. Nie zapomnij o umieszczeniu w dokumencie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.