Jakiego wydarzenia szukasz?

BUDMA Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury

Targi BUDMA są ważnym wydarzeniem dla wszystkich osób zainteresowanych branżą budowlaną i architektoniczną. To miejsce spotkań dla tych, którzy chcą prezentować swoje produkty i usług oraz zwiedzających, poszukujących inspiracji i rozwiązań do swoich projektów.
BUDMA Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury

Targi BUDMA to międzynarodowe targi branży budowlanej i architektonicznej odbywające się w Poznaniu. Wydarzenie jest jednym z najważniejszych tego typu spotkań w Europie Środkowej i Wschodniej, przyciągając setki wystawców oraz tysiące odwiedzających co roku.

Najbliższa edycja odbędzie się dniach 12-15.02.2024.

Celem Targów BUDMA jest stworzenie platformy, dzięki której przedsiębiorcy, inwestorzy, projektanci i wykonawcy mogą wymieniać się wiedzą, prezentować nowości i innowacje oraz nawiązywać kontakty biznesowe. Targi te pozwalają również na podniesienie świadomości na temat najnowszych trendów i technologii w branży budowlanej.

BUDMA gromadzi różnorodne firmy i instytucje związane z branżą budowlaną i architektoniczną. Wśród wystawców można znaleźć producentów materiałów budowlanych, narzędzi, maszyn budowlanych, projektantów wnętrz, architektów, dostawców usług budowlanych, producentów okien, drzwi, oraz wiele innych firm związanych z sektorem budowlanym.

Targi BUDMA stanowią doskonałą okazję do nawiązywania kontaktów biznesowych i budowania relacji w branży budowlanej. Możesz spotkać potencjalnych partnerów biznesowych, klientów i dostawców oraz wymieniać się doświadczeniami z innymi profesjonalistami.

Wydarzenie to pozwala uczestnikom śledzić najnowsze trendy i innowacje w dziedzinie budownictwa i architektury. To doskonała okazja do zapoznania się z nowymi technologiami, materiałami budowlanymi, energooszczędnymi rozwiązaniami, oraz trendami w projektowaniu wnętrz i architekturze.

Podczas Targów BUDMA organizowane są różnego rodzaju wydarzenia towarzyszące, takie jak seminaria, konferencje, warsztaty, prezentacje produktów i rozwiązań, konkursy architektoniczne oraz panele dyskusyjne. W ramach tych wydarzeń eksperci z branży dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zobacz również