Regionalny kierownik sprzedaży

Holcim Polska

02-305 Warszawa, Al. Jerozolimskie 142B
woj. mazowieckie

Holcim Polska to firma obecna w 90 krajach świata. Na rynku polskim obecna jest od 25 lat. Obecnie w niemal 50 zakładach zatrudnia blisko 1500 pracowników. Jest częścią globalnej Grupy Holcim.

W Polsce zajmuje się produkcją innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań budowlanych. Podstawą do ich tworzenia jest produkcja cementu, kruszyw i betonu - podstawowych surowców do produkcji materiałów budowlanych. Prowadząc swoją działalność realizuje politykę zrównoważonego rozwoju zdefiniowaną w czterech filarach: klimat, gospodarka obiegu zamkniętego, woda i przyroda oraz ludzie i społeczności.

Łączy działalność przemysłową z szacunkiem dla pracowników, swoich sąsiadów i środowiska naturalnego.

Oferta

Co zyskasz wybierając pracę na tym stanowisku?

  • umowę o pracę
  • opiekę medyczną w Medicover
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • szansę na rozwój wewnątrz organizacji
  • dostęp do szkoleń
  • unikalny plan rozwoju kompetencji
  • pracę w wyjątkowo innowacyjnym miejscu
  • dostęp do najnowocześniejszych technologii
  • pracę w miejscu, gdzie masz wpływ na świat i otoczenie

Wymagania

  • wykształcenie wyższe preferowane techniczne
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem w strukturach handlowych
  • doświadczenie handlowe
  • mile widziane doświadczenie handlowe w branży rynku materiałów budowlanych, dodatkowym atutem jest praktyka w branży chemii budowlanej oraz sprzedaży styropianu
  • prawo jazdy kat. “B”
  • umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu
  • łatwość nawiązywania kontaktów.

Obowiązki

  • budowanie strategii sprzedażowej na podległym regionie
  • wyznaczanie celów (ilościowych i jakościowych) oraz monitorowanie poziomów ich realizacji
  • efektywne zarządzanie i koordynowanie pracą podległego zespołu
  • raportowanie działań prowadzonych w regionie
  • utrzymanie relacji z kluczowymi klientami i partnerami biznesowymi
  • prowadzenie negocjacji
  • monitorowanie inwestycji na podległym rynku

Przypis

Jeśli te cechy pasują do Ciebie, to daj nam o tym znać.