Jakiego wydarzenia szukasz?

Inżynieria Bezwykopowa - Międzynarodowa Konferencja, Wystawy i Pokazy

XXII Międzynarodowa Konferencja, Wystawy i Pokazy Technologii "Inżynieria Bezwykopowa" odbędzie się w dniach 11-13 czerwca 2024 roku.
Inżynieria Bezwykopowa - Międzynarodowa Konferencja, Wystawy i Pokazy

Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa” to największe w kraju i w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie branżowe osób zainteresowanych technologiami bezwykopowymi. Spotkanie odbędzie się w dniach 11-13.06.2024 r. w Dworze w Tomaszowicach pod Krakowem.

Podczas konferencji odbędą się prelekcje ekspertów i naukowców, panele dyskusyjne, pokazy technologii, wystawa, a także gala wręczenia nagród Tytan.

Ostatniego dnia przewidziano wycieczkę do fabryki "Emalia" Oskara Schindlera.

"Konferencja gromadzi przedstawicieli kluczowych firm nie tylko z Polski, ale i z Europy. „INŻYNIERIA Bezwykopowa” to wspaniałe wydarzenie. Gromadzi przedstawicieli kluczowych firm nie tylko z Polski, ale i z Europy. Znajdujące się w programie wykłady są zdywersyfikowane – można wysłuchać prezentacje poruszające kwestie techniczne, biznesowe, a nawet związane ze społecznym zaangażowaniem biznesu. Warto również dodać, że konferencja jest zorganizowana na najwyższym poziomie" Atef Khemiri, wiceprezez DCA-Europe

Kontakt

Ewelina Sołtys
+48 12 352 33 23
+48 536 487 138
biuro@inzynieria.com

Zobacz również